Platné od 11.01.2021 do odvolania

vstup do interiéru prevádzky pobočky je možný len s ochranou dýchacích ciest a pre jedného zákazníka za účelom vyzdvihnutia objednávky zakúpenej na diaľku a vytvorenej na našom eshope.

Načítavanie produktov...
  • Deionizovaná voda 5L

    Deionizovaná voda 5L

    Deionizovaná voda, ktorá má vodivosť menej ako 0,3 µS/cm. Voda je určená na technické, laboratórne a výskumné účely. Naša deionizovaná voda je vyrobená za pomoci niekoľkých technologických stupňoch, je zbavená všetkých rozpustných látok, pevných častíc, anorganických iónov, organických zložiek, baktérií a plynov, čím splňuje štandardy pre lekárske a farmaceutické odvetvie, pre výskumné laboratóriá, pre výrobu v priemysle polovodičov, solárnych fotovoltaických článkov a iných technológií. Je vhodná ako štandard a rozpúšťadlo pre analytické merania, k záverečnému čisteniu PCB atď. Deionizovaná voda má vyššiu čistotu ako demineralizovaná voda, ktorá nie je zbavená organických zložiek a preto nie je demineralizovaná voda vhodná pre lekársky a farmaceutický priemysel. CAS čislo: 7732-18-5 EINECS číslo: 231-791-2 Hlavná zložka: H2O, Obsah hlavnej zložky min. 100%, Ph = 7 Objem: 5000 ml Hmotnosť s obalom: 5065 g Výrobca: Aureus Services, s.r.o.

    14,02 € s DPH 11,69 € bez DPH
    skladom

Deionizovaná voda, ktorá spĺňa štandard pre čistotu triedy 1. Je určenápre lekársky a farmaceutický priemysel, pre vedecké a analytické laboratóriá, na výskumné a technické účely.

Návrat hore