Filtrovavanie podľa tvaru: (Zobraz všetky tvary)
Načítavanie produktov...
 • Pečiatka Colop Printer Oval 55 Dater

  Pečiatka Colop Printer Oval 55 Dater
  Rozmer odtlačku: 55 mm x 35 mm
  Náhľad pečiatky

  Menšia oválna pečiatka Printer Oval 55 Dater patrí medzi obľúbené pečiatky z dielne známej rakúskej firmy Colop. Je určená pre každodenné využitie v kancelárii, na úradoch, či v rôznych organizáciách. Spravte si návrh štočku pečiatky online a my Vám ju doručíme hneď na ďalší pracovný deň. Poznáte ju aj pod označením Colop Oval 55 Dater, Colop O55 Dater, Printer Oval 55 Dater. - peciatka.sk

  Farby odtlačkov: červená, čierna, fialová, modrá, suchá, zelená
  30,81 € s DPH 25,67 € bez DPH
  skladom

Colop Printer dátumové pečiatky s textom

z rady Colop Printer sú obľúbené a používané pečiatky vo vynikajúcom pomere cena/výkon. Pri dátumovacích pečiatkach, ktoré obsahujú textovú plochu, si môžete sami a priamo na našej stránke navrhnúť akýkoľvek vlastný text, logo, jednoduchý obrázok, alebo rámovanie. V tejto sekcii na Vás čaká výber pečiatok z rady Colop Printer v základných tvaroch: štvorcovéobdĺžnikovéokrúhle, alebo napríklad aj zriedkavé trojuholníkové dátumovacie pečiatky s textom.

Tieto pečiatky sú najčastejšie využívané v priemysle, ako napr. pečiatky pre skladové hospodárstvopečiatky pre evidenciu a archiváciu dokumentovpečiatky pre lekárovštátne organizácie, súdy, pečiatky pre revíznych technikov, projektantov atď.

Návrat hore