Filtrovavanie podľa tvaru: (Zobraz všetky tvary)
Načítavanie produktov...
 • Dátumovka Trodat 54140

  Dátumovka Trodat 54140 Doprava zadarmo
  Rozmer odtlačku: Φ 40 mm
  Náhľad pečiatky

  Trodat Professional 54140 je kvalitná kruhová dátumová pečiatka (dátumovka) na statíve. Predáva sa aj pod označeniami: Professional 54140, alebo Trodat 54140. Výška znakov: 0,3 cm. Priemer odtlačku: 4 cm.

  Farby odtlačkov: fialová, modrá, suchá, zelená, červená, čierna
  70,22 € s DPH 58,52 € bez DPH
  do 3 dní
 • Dátumovka Trodat 5415

  Dátumovka Trodat 5415 Doprava zadarmo
  Rozmer odtlačku: Φ 45 mm
  Náhľad pečiatky

  Trodat Professional 5415 je kvalitná kruhová dátumová pečiatka (dátumovka) na statíve. Predáva sa aj pod označeniami: Professional 5415, alebo Trodat 5415. Formát dátumu na pečiatke je DD-MM-RRRR. Výška znakov: 0,4 cm. Priemer odtlačku: 4,5 cm.

  Farby odtlačkov: fialová, modrá, zelená, červená, čierna
  83,27 € s DPH
  74,94 € s DPH 62,45 € bez DPH
  89,81 € s DPH
  80,83 € s DPH 67,36 € bez DPH
  skladom

Dátumovky s textom Trodat Professional


sú najlepším riešením, pokiaľ na pečiatke s dátumom potrebujete mať aj text, firemné údaje, resp. ďalšie informácie. Dátum si každý deň nastavíte veľmi jednoducho a vysoko odolná mechanika sa postará o to, aby ste svoju dátumovú pečiatku mohli vystaviť extrémnym podmienkam. Pečiatky Trodat Professional nájdete u nás v obdĺžnikovom a okrúhlom tvare. Textová plocha pečiatky (gumový štočok) môže obsahovať text, logo, a dokonca aj prípadné orámovanie. Tieto vysokokvalitné pečiatky nájdete všade, kde sa pečiatkuje extrémne veľa. Využívajú ich všetci, ktorí požadujú veľmi dlhú výdrž mechaniky. Ich kvalite sa tešia najmä colníci, špeditéri a doručovatelia, nájdete ich taktiež v podateľniach, na úradoch a na poštách. Dátumovacie pečiatky Trodat Professional majú okrem dátumovej plochy aj riešenia pre časové pečiatky, na ktorých si môžete mechanicky nastaviť aktuálny čas a zjednodušiť a sprehľadniť si spracovávanie dokumentov a ich archiváciu.


Dátumovky Trodat Professional dokážeme pomocou technológie Trodat Multicolor Impression vyhotoviť aj ako farebné pečiatky. Najpredávanejšie dátumové pečiatky z tejto série sú: Trodat Professional 5440Trodat Professional 5430Trodat Professional 5440.


Navrhnite si štočok pečiatky priamo na našej stránke, alebo nám ho zašlite e-mailom na našu adresu. Najčastejšie vyrábame pečiatky s nasledujúcimi údajmi: názov firmy, adresa firmy, dátum dodania (dátum doručenia), IČO, DIČ, IČ DPH, poradové číslo, telefónne číslo, webová adresa atď.

Návrat hore