Filtrovavanie podľa tvaru: (Zobraz všetky tvary)
Načítavanie produktov...
 • Pečiatka Colop R 2045 Microban Classic

  Pečiatka Colop R 2045 Microban Classic
  Rozmer odtlačku: Φ 45 mm
  Náhľad pečiatky

  Pečiatka Colop Heavy Duty R 2045 Microban je samonamáčacia okrúhla pečiatka zo série Classic Line. Robustnú konštrukciu tvorí čistá oceľ a kvalitný tvrdý plast, čo Vám zabezpečí nepretržité používanie a neuveriteľnú odolnosť voči najtvrdším podmienkam v teréne. Pečiatka je navyše ošetrená antibakteriálnou ochranou. R 2045 Microban sa hojne používa ako lekárska, kancelárska, priemyselná, alebo úradná pečiatka. Veľkosť textovej plochy vystačí na 7 riadkov textu. Ďalšie názvy: Colop R 2045 Microban Classic, alebo R 2045 Classic Line. Priemer štočku: 4,5 cm. - peciatka.sk

  Farby odtlačkov: fialová, modrá, suchá, zelená, červená, čierna
  45,48 € s DPH 37,90 € bez DPH
  do 3 dní
 • Pečiatka Colop R 3040 Microban Expert

  Pečiatka Colop R 3040 Microban Expert
  Rozmer odtlačku: 40 mm x 40 mm
  Náhľad pečiatky

  Pečiatka Colop Heavy Duty R 3040 Microban je samonamáčacia oceľová okrúhla pečiatka zo série Expert Line. Robustnú konštrukciu tvorí z 80 percent čistá oceľ, čo Vám zabezpečí nepretržité používanie a neuveriteľnú odolnosť voči najtvrdším podmienkam v teréne. Pečiatka je navyše ošetrená antibakteriálnou ochranou. R 3040 Microban sa hojne používa ako lekárska, kancelárska, priemyselná, alebo úradná pečiatka. Veľkosť textovej plochy vystačí na 7 riadkov textu. Ďalšie názvy: Colop R 3040 Microban Expert, alebo R 3040 Expert Line. Priemer štočku: 4 cm. - peciatka.sk

  Farby odtlačkov: červená, čierna, fialová, modrá, suchá, zelená
  47,36 € s DPH 39,47 € bez DPH
  do 3 dní

Textovacie pečiatky Colop Heavy Duty


jedného z najväčších svetových výrobcov pečiatok, rakúskej firmy Colop, patria medzi najodolnejšie pečiatky pre profesionálov a vďaka špičkovým materiálom, jednoduchej manipulácii a extrémnej životnosti si právom získali uznanie na celom svete. Do tejto sekcie sme zaradili najpopulárnejšie obdĺžnikové a okrúhle textovacie pečiatky so širokým využitím v administratíve, priemysle, štátnej správe, zdravotníctve atď.


Pečiatky z rady Heavy Duty sú jednoducho ovládateľné i napriek tomu, že ich telo tvorí robustná oceľová kovová konštrukcia na statíve. Výhodou takejto konštrukcie je extrémne dlhá životnosť pečiatok, ktoré v sebe naopak skrývajú veľmi jemnú a citlivú mechaniku.


Jednotlivé série týchto samonamáčacích pečiatok sú podľa ich účelu a použitých materiálov rozdelené do troch celkov Colop Heavy Duty Expert Line, Heavy Duty Classic Line a Heavy Duty Office Line. V sérii Expert Line nájdete mechaniky, u ktorých až 80 percent tvorí čistá oceľ. Spolu so sériou Classic Line majú všetky mechaniky ošetrený povrch antibakteriálnou ochranou. Všetky pečiatky Heavy Duty majú pre znázornenie odtlačku dostatočný priestor na indexové okienko. Navyše je manipulácia s týmito pečiatkami vždy čistou prácou, nakoľko je zabezpečená čistá a jednoduchá výmena podušiek a zakryté pásiky.

Návrat hore