Filtrovavanie podľa tvaru: (Zobraz všetky tvary)
Načítavanie produktov...
 • Royal Mark RM-28

  Royal Mark RM-28
  Rozmer odtlačku: 51 mm x 51 mm

  Royal Mark sú najkvalitnejšie predfarbené pečiatky s najlepším odtlačkom na trhu. Namáčacia poduška je zabudovaná priamo v štočku, čoho výsledkom sú tisícky čistých odtlačkov bez doplňania atramentu. Iba u pečiatky Royal Mark si môžete nastaviť intenzitu odtlačku. - peciatka.sk

  Farby odtlačkov: modrá, zelená, červená, čierna, fialová
  40,57 € s DPH 33,81 € bez DPH
  skladom

Predfarbené pečiatky Royal Mark


Pečiatky Royal Markjedinečné predfarbené pečiatky s výnimočnou odolnosťou. Atrament je v týchto pečiatkach integrovaný priamo v textovej doske, a preto k nej nepotrebujete samostatnú namáčaciu podušku. Veľký zásobník atramentu vám umožňuje tlačiť tisíce čistých a presných odtlačkov. Ba čo viac, predfarbené pečiatky Royal Mark si svoju popularitu získali hlavne vďaka možnosti výroby vo veľkých rozmeroch, ktoré medzi klasickými samonamáčacími pečiatkami chýbajú.


Pečiatky Royal Mark majú suverénne najkrajší a najkvalitnejší odtlačok spomedzi všetkých dostupných pečiatok na trhu. Pri každej z Royal Mark pečiatok je možné kalibrovať sýtosť odtlačku. Je preto len na vás, akú farebnosť odtlačku si zvolíte. Royal Mark je určite najlepším riešením pre pečiatky EX LIBRIS.

Návrat hore