Viacfarebné pečiatky

Odlíšte sa od "šedého priemeru" farebnými pečiatkami a odhaľte svoju kreativitu. Viacfarebný odtlačok je niečím úplne iným. Pretože život je farebný.

Odlíšte sa od "šedého priemeru" farebnými pečiatkami a odhaľte svoju kreativitu. Viacfarebný odtlačok je niečím úplne iným.

Môžete si ľubovoľne vybrať farebné polia a zanechať u svojich klientoch skvelý dojem.

Farebnou pečiatkou si zvýšite svoje bezpečie. Náročná výroba viacfarebnej pečiatky si vyžaduje špeciálne vybavenie, ktoré omnoho viac sťažuje falšovanie takejto pečiatky.

Viacfarebné podušky a gumové štočky sú vyrábané najvyspelejšou laserovou technológiou Trotec, ktorá Vám zabezpečí nielen perfektný odtlačok pečiatky, ale k tomu aj dokonalý súlad odtlačku s jeho predlohou.

Náhradnú viacfarebnú podušku si môžete hocikedy znovu objednať na našom e-shope. Vyrobíme ju z pôvodných dát, a preto bude úplne rovnaká ako jej predchodca.


Trodat MultiColor

Zoznam pečiatok, ktoré sú vhodné pre farebný odtlačok: 


Textové pečiatky Printy, Dátumovky s textom Trodat Printy, Číslovacie pečiatky s textom Trodat Printy, Mobilné pečiatky na cesty Trodat Printy, Textové pečiatky Trodat Imprint Logo, Pečiatky Trodat Professional

Pretože život je farebný.
 

Návrat hore