Odolné pečiatky


v tejto sekcii sú výberom toho najkvalitnejšieho, čo ponúka súčasný trh pečiatok. Ak si potrpíte na kvalite, dáte si záležať na materiále a pečiatky vo Vašom biznise sa nezastavia ani na chvíľu, jednoznačne potrebujete pečiatky, ktoré neprekvapí ani extrémna záťaž. Medzi takéto určite patria pečiatky z radov Trodat Professional a Colop Heavy Duty. Značky Trodat a Colop spája predovšetkým ambicióznosť a snaha poskytnúť zákazníkom všetko v najlepšej kvalite a pre všetky účely.


Na výber máte všetky dostupné tvary a štandardné veľkosti pečiatok: textové, dátumové a číselné pečiatky od najmenších vreckových prevedení až po veľké robustné mechaniky s priestorom pre viac textu a údajov. 


Pečiatky Colop Heavy Duty


sú odpoveďou rakúskeho výrobcu pečiatok Colop na potrebu profesionálnych dátumových, číselných a textových pečiatok určených pre široké využitie na dennej báze a extrémnu záťaž. Tieto pečiatky sa podľa mechaník delia ďalej na série Office Line, Expert Line a Classic Line. Pečiatky Expert Line sú najrobustnejšie celokovové pečiatky s precízne spracovanou jemnou mechanikou a extrémnou životnosťou. Medzi pečiatkami Colop Heavy Duty nájdete obdĺžnikové a okrúhle pečiatky, dátumovacie alebo číslovacie pečiatky s textovou plochou, alebo číslovacie a dátumovacie hotové pečiatky s nastaviteľnými údajmi


Pečiatky Trodat Professional


vysokokvalitné pečiatky rakúskej kvality Trodat, ktoré sa nezastavia pred ničím. Ideálne v situáciách, kedy potrebujete pečiatkovať extrémne veľa. Všetky nezávislé testy odolnosti a životnosti spoločnosti DIAM CONSULT potvrdili, že pečiatky Trodat Professional sú najodolnejšie pečiatky na trhu.


Pečiatky Trodat Professional vám perfektne padnú do ruky a vďaka precíznej a citlivej mechanike nimi spravíte odtlačok tichým a jemným pohybom bez akejkoľvek námahy. Prepracovaný dizajn ukrýva pod krytom silnú a odolnú oceľovú konštrukciu, vylepšenú oceľovú dosku, horné a spodné rámovanie, či nový druh ložísk. Opakované a nezávislé testy stále potvrdzujú, že pečiatky Trodat Professional sú vďaka svojej odolnosti najodolnejšie pečiatky na trhu. Pri číslovacích a dátumových pečiatkach nový kryt zaručuje, že pri akejkoľvek manipulácii vaše prsty a oblečenie ostanú vždy čisté aj pri častom nastavovaní dát. Prevratná technológia PowerBar prináša dlhú životnosť a dokonalú stabilitu dátumových pásikov.

Návrat hore