Royal Mark drevené a predfarbené pečiatky

najtypickejšie pečiatky vyrobené z dreva. Budú sa vyrábať vždy, pretože sú stále hojne používané na úradoch, vo firmách a ordináciách, no svoje stabilné miesto si našli aj na školách, v auditorskych kanceláriách a u projektantov. Vravieva sa, že drevená pečiatka nikdy nikoho nezradí a je na tom niečo pravdy. Drevenú pečiatku nájdete takmer vo všetkých veľkostiach a tvaroch. Najpočetnejšie sa vyrábajú predovšetkým okrúhle, štvorcové a obdĺžnikové drevené pečiatky

Za prvé moderné pečiatky považujeme práve drevené pečiatky. ich história je veľmi bohatá a siaha omnoho ďalej. Už niekoľko tisíc rokov pred našim letopočtom sa v starovekej Indii pužívali prvé pečiatky vyrobené z blata. Farby na odtlačok pečiatky boli vyrábané z výťažkov ovocia, kvetov, kôry okrasných drevín, či iných rastlín. 

U nás si drevenú pečiatku objednáte jednoducho a za veľmi priaznivé ceny. Sami si navrhnete dizajn pečiatky originálnym a intuitívnym spôsobom a my vám ju čo najrýchlejšie vyrobíme a doručíme. 

Pečiatky Royal Mark sa radia medzi predfarbené pečiatky a majú suverénne najkvalitnejší odtlačok na trhu. Royal Mark pečiatky sú výnimočné vďaka tomu, že je u nich možné upravovať sýtosť odtlačku. Tieto predfarbené pečiatky u nás nájdete aj vo veľkých rozmeroch, na ktoré už samonamáčacie pečiatky nestačia.

Návrat hore