Filtrovavanie podľa tvaru: (Zobraz všetky tvary)
Načítavanie produktov...
 • Trodat Ideal 5 x 2,5 cm

  Trodat Ideal 5 x 2,5 cm Doprava zadarmo
  Rozmer odtlačku: 50 mm x 25 mm
  Náhľad pečiatky

  Trodat Ideal je moderná obdĺžniková stolná reliéfna pečiatka. Je určená k odtlačkom na papier do hrúbky maximálne 80 gramov/m2. Elegantné prevedenie v kombinácii chrómu a matnej čiernej farby. Papier s reliéfnym odtlačkom je veľmi ťažké skenovať a kopírovať. Priemer odtlačku 5 x 2,5 cm. - peciatka.sk

  52,47 € s DPH 43,72 € bez DPH
  skladom

Reliéfne suché pečiatky

 

Reliéfne suché pečiatky Trodat sa vďaka svojej výnimočnej kvalite a životnosti stali celosvetovým lídrom na trhu. Nájdete ich vo všetkých firmách, notárskych a projektantských  kanceláriách, či iných organizáciách, kde si maximálne potrpia na hodnovernosť a ochranu dokumentov. Reliéfna pečiatka Trodat je zárukou bezchybných odtlačkov takmer bez námahy a zabezpečia dôležitú ochranu pred nelegálnym kopírovaním a sfalšovaním citlivých dokumentov, listín a zmlúv. Reliéfne pečiatky nájdete často u notárov a na reprezentačných dokumentoch firiem. 

 
Citlivosť odtlačkov
Inovovaná páková mechanika modelov "Pocket" a "M" vám zaistí perfektný reliéfny odtlačok takmer bez námahy, vďaka čomu nebudete musieť preraziť "dieru" do vašich dokumentov.
 
Čistota odtlačkov 
Reliéfne suché pečiatky Trodat sú vyrobené tak, aby ich výsledok bol čo najdetailnejší odtlačok bez akýchkoľvek nejasností a machúľ.
 
Maximálna odolnosť
Trodat reliéfne pečiatky sú vďaka precízne vybraným materiálom neuveriteľne odolné voči nárazom a mechanickým poškodeniam, takže vás budú spoľahlivo sprevádzať vašim podnikaním a výkonom práce čo najdlhšie.

Návrat hore