Načítavanie produktov...
 • Drevená ceruzka s gumou Adonna

  Drevená ceruzka s gumou Adonna
  Rozmery gravírovanej plochy: 70 mm x 5 mm

  Adonna je klasická drevená kombinovaná ceruzka, ktorá obsahuje gumu na gumovanie. Jej univerzálne využitie uľahčuje kvalitná uhlíková tuha a ľahko zastrúhateľné drevo. Na túto ceruzku Vám vygravírujeme všetky Vaše predstavy v požadovaných rozmeroch 7x0,5cm. - peciatka.sk

  0,28 € - 5,94 € s DPH 0,23 € - 4,95 € bez DPH
  skladom
 • Kovové pero Flame

  Kovové pero Flame
  Rozmery gravírovanej plochy: 55 mm x 6 mm

  Kvalitné kovové pero Flame máme v ponuke v niekoľkých farebných variantách. Nechajte si na kovové pero vygravírovať akýkoľvek text, logo, alebo jednoduchý obrázok podľa vlastných návrhov. Obsahuje kvalitnú tuhu s veľmi dlhou výdržou, takže bude dlho používané a Vaša grafika na logu bude dlho na očiach.

  Farba materiálu: zlatá
  0,65 € - 6,92 € s DPH 0,54 € - 5,77 € bez DPH
  skladom
 • Kovové pero Cardinal

  Kovové pero Cardinal
  Rozmery gravírovanej plochy: 55 mm x 6 mm

  Kvalitné kovové pero Cardinal máme v ponuke v niekoľkých farebných variantách. Nechajte si na kovové pero vygravírovať akýkoľvek text, logo, alebo jednoduchý obrázok podľa vlastných návrhov. Obsahuje kvalitnú tuhu s veľmi dlhou výdržou, takže bude dlho používané a Vaša grafika na logu bude dlho na očiach.

  Farba materiálu: čierna, zelená, červená
  0,65 € - 6,92 € s DPH 0,54 € - 5,77 € bez DPH
  skladom
 • Kovové pero Columbine

  Kovové pero Columbine
  Rozmery gravírovanej plochy: 55 mm x 6 mm

  Kvalitné kovové pero Columbine máme v ponuke v niekoľkých farebných variantách. Nechajte si na kovové pero vygravírovať akýkoľvek text, logo, alebo jednoduchý obrázok podľa vlastných návrhov. Obsahuje kvalitnú tuhu s veľmi dlhou výdržou, takže bude dlho používané a Vaša grafika na logu bude dlho na očiach.

  Farba materiálu: červená, čierna, zelená
  0,84 € - 7,37 € s DPH 0,70 € - 6,15 € bez DPH
  skladom
 • Kovové pero Casper

  Kovové pero Casper
  Rozmery gravírovanej plochy: 55 mm x 6 mm

  Kvalitné kovové pero Casper máme v ponuke v niekoľkých farebných variantách. Nechajte si na kovové pero vygravírovať akýkoľvek text, logo, alebo jednoduchý obrázok podľa vlastných návrhov. Obsahuje kvalitnú tuhu s veľmi dlhou výdržou, takže bude dlho používané a Vaša grafika na logu bude dlho na očiach.

  Farba materiálu: červená, modrá, zelená, čierna
  0,87 € - 7,44 € s DPH 0,72 € - 6,20 € bez DPH
  skladom
 • Kovové pero Spring

  Kovové pero Spring
  Rozmery gravírovanej plochy: 55 mm x 6 mm

  Kvalitné kovové pero Spring máme v ponuke v niekoľkých farebných variantách. Nechajte si na kovové pero vygravírovať akýkoľvek text, logo, alebo jednoduchý obrázok podľa vlastných návrhov. Obsahuje kvalitnú tuhu s veľmi dlhou výdržou, takže bude dlho používané a Vaša grafika na logu bude dlho na očiach.

  Farba materiálu: červená, modrá, zelená, zlatá
  0,95 € - 7,63 € s DPH 0,80 € - 6,36 € bez DPH
  skladom
 • Kovové pero Marigold

  Kovové pero Marigold
  Rozmery gravírovanej plochy: 55 mm x 6 mm

  Kvalitné kovové pero Marigold máme v ponuke v niekoľkých farebných variantách. Nechajte si na kovové pero vygravírovať akýkoľvek text, logo, alebo jednoduchý obrázok podľa vlastných návrhov. Obsahuje kvalitnú tuhu s veľmi dlhou výdržou, takže bude dlho používané a Vaša grafika na logu bude dlho na očiach.

  Farba materiálu: zelená, oranžová, šedá
  0,97 € - 7,66 € s DPH 0,81 € - 6,39 € bez DPH
  skladom
 • Kovové pero Aster

  Kovové pero Aster
  Rozmery gravírovanej plochy: 55 mm x 6 mm

  Kvalitné kovové pero Aster máme v ponuke v niekoľkých farebných variantách. Nechajte si na kovové pero vygravírovať akýkoľvek text, logo, alebo jednoduchý obrázok podľa vlastných návrhov. Obsahuje kvalitnú tuhu s veľmi dlhou výdržou, takže bude dlho používané a Vaša grafika na logu bude dlho na očiach.

  Farba materiálu: červená, modrá, čierna
  1,31 € - 8,48 € s DPH 1,09 € - 7,07 € bez DPH
  skladom
 • Kovové pero Senecia

  Kovové pero Senecia
  Rozmery gravírovanej plochy: 55 mm x 6 mm

  Kvalitné kovové pero Senecia máme v ponuke v niekoľkých farebných variantách. Nechajte si na kovové pero vygravírovať akýkoľvek text, logo, alebo jednoduchý obrázok podľa vlastných návrhov. Obsahuje kvalitnú tuhu s veľmi dlhou výdržou, takže bude dlho používané a Vaša grafika na logu bude dlho na očiach.

  Farba materiálu: červená, bledomodrá, zelená, zlatá, čierna
  1,31 € - 8,48 € s DPH 1,09 € - 7,07 € bez DPH
  skladom
 • Kovové pero Peony

  Kovové pero Peony
  Rozmery gravírovanej plochy: 55 mm x 6 mm

  Kvalitné kovové pero Peony máme v ponuke v niekoľkých farebných variantách. Nechajte si na kovové pero vygravírovať akýkoľvek text, logo, alebo jednoduchý obrázok podľa vlastných návrhov. Obsahuje kvalitnú tuhu s veľmi dlhou výdržou, takže bude dlho používané a Vaša grafika na logu bude dlho na očiach.

  Farba materiálu: modro-strieborná, zlatá, čierno-strieborná
  4,90 € - 16,95 € s DPH 4,08 € - 14,12 € bez DPH
  do 30 dní
 • Pero z javorového dreva 026517

  Pero z javorového dreva 026517
  Rozmery gravírovanej plochy: 30 mm x 5 mm

  Elegantné pero z javorového dreva gravírované podľa vašich predstáv. Na drevené pero Vám vygravírujeme akýkoľvek text, logo, alebo jednoduchý obrázok. - peciatka.sk

  4,56 € - 19,73 € s DPH 3,80 € - 16,44 € bez DPH
  skladom
 • Kovové pero Liona

  Kovové pero Liona
  Rozmery gravírovanej plochy: 55 mm x 6 mm

  Kvalitné kovové atramentové pero Liona máme v ponuke v niekoľkých farebných variantách. Nechajte si na kovové pero vygravírovať akýkoľvek text, logo, alebo jednoduchý obrázok podľa vlastných návrhov.

  Farba materiálu: čierno-strieborná
  6,27 € - 20,19 € s DPH 5,23 € - 16,82 € bez DPH
  do 5 dní
 • Kombinované pero Palisander/Zlato s príveskom

  Kombinované pero Palisander/Zlato s príveskom
  Rozmery gravírovanej plochy: 32 mm x 6 mm

  Kombinované pero z palisandrového dreva so zlatou mechanikou a príveskom gravírované podľa vlastných predstáv. Nechajte si na pero vygravírovať akýkoľvek text, logo, alebo jednoduchý obrázok podľa vlastných návrhov.

  5,28 € - 20,24 € s DPH 4,40 € - 16,87 € bez DPH
  skladom

Kovové reklamné perá

Marketing a korporátna identita firmy si k dokonalosti žiada množstvo maličkostí a detailov. Ani úspešne uzavretý obchod nemusí byť nevyhnutne posledným krokom v obchodnej spolupráci. Dobrých partnerov a zákazníkov môžete potešiť malou pozornosťou, akou je napríklad gravírované reklamné perá. Mysleli sme na to pri zostavovaní portfólia a vďaka tomu máte možnosť vybrať si z pestrej farebnej palety vysokokvalitných kovových gravírovaných pier, oproti ktorým sú bežné plastové reklamné perá s potlačou dávno minulosťou. Gravírované darčekové perá z našej ponuky vydržia neporovnateľne dlhšie.

Navrhnite si dizajn gravúry priamo na eshope a nechajte si vyrobiť originálne gravírované kovové reklamné pero z našej ponuky.  Na pero Vám vygravírujeme firemné logo, ľubovoľný text či želanie, alebo napríklad jednoduchý obrázok. Objednajte si darčekové perá dnes a môžete ich očakávať u Vás už zajtra.


Návrat hore