Lacné pečiatky

Ak sa pri výbere potrebnej pečiatky rozhodujete aj na základe jej ceny, táto kategória je určená práve Vám. Prinášame Vám pestrú ponuku lacných, no napriek tomu kvalitných textových, dátumových a číselných pečiatok od popredných svetových výrobcov mechaník Trodat a Colop.

Rady Trodat Imprint Logo a Trodat Printie predstavujú favorita v pomere cena/výkon. Ide jednoznačne o najlacnejšie no kvalitné pečiatky na našom trhu. Pečiatky Imprint Logo sú vyrobené v rovnakých rozmeroch štočku, ako pečiatky z rady Trodat Printy 4911, 4912, 4913. Samonamáčacie pečiatky Imprint Logo vložením papierovej karty prispôsobíte firemnému dizajnu, kampaniam, alebo si ich môžete meniť jednoducho podľa svojich predstáv.

V našej ponuke nájdete aj obľúbené samonamáčacie pečiatky Colop Printer. Vyberte si u nás zo širokej škály pečiatok všetkých dostupných tvarov a veľkostí. Pečiatky Colop Printer sú pre spoľahlivé a pravidelné používanie vyrobené z kvalitných materiálov. Rôzne modely sú dostupné vo viacerých účelových prevedeniach - napr. dátumové a číselné pečiatky s textovou plochou, na ktorú Vám môžeme vyhotoviť akýkoľvek text, firemné logo alebo nenáročný obrázok, alebo napr. číselné a dátumové pečiatky s hotovým textom. Pestrý sortiment pečiatok Colop Printer dopĺňajú pečiatky všetkých dostupných veľkostí a tvarov. Aby bolo ich používanie čo najpohodlnejšie a dlhodobé, sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a nájdete ich u nás v ponuke vo viacerých účelových prevedeniach: dátumové a číselné pečiatky s textovou plochou, na ktoré si môžete sami navrhnúť online ľubovoľný text, nenáročný obrázok či firemné logo. V neposlednom rade ponúkame takisto číselné a dátumové pečiatky s hotovým vopred nasadeným krátkym textom, ktoré dokážu urýchliť procesy ako napr. kontrola dokumentov, archivácia, či napr. pri obchodnom styku - napr. v odvetví FMCG, priemyselnej výrobe, či napr. skladovom hospodárstve.

Návrat hore