Filtrovavanie podľa tvaru:
Načítavanie produktov...
 • Pečatidlo 2 cm

  Pečatidlo 2 cm
  Rozmer odtlačku: Φ 20 mm
  Náhľad pečiatky

  Pečatidlo s kvalitnou drevenou rukoväťou a plastovou raznicou o priemere 2 cm. Nechajte si na ňu vygravírovať akýkoľvek text, logo, alebo obrázok podľa vlastných predstáv. Spravte si návrh online a už na druhý pracovný deň môže byť u vás. K pečatidlu je vhodné doobjednať separačnú podušku pre jednoduché oddelenie vosku od raznice.

  19,59 € s DPH 16,33 € bez DPH
  do 14 dní
 • Pečatidlo 2,5 cm

  Pečatidlo 2,5 cm
  Rozmer odtlačku: Φ 25 mm
  Náhľad pečiatky

  Pečatidlo s kvalitnou drevenou rukoväťou a plastovou raznicou o priemere 2,5 cm. Nechajte si na ňu vygravírovať akýkoľvek text, logo, alebo obrázok podľa vlastných predstáv. Spravte si návrh online a už na druhý pracovný deň môže byť u vás. K pečatidlu je vhodné doobjednať separačnú podušku pre jednoduché oddelenie vosku od raznice.

  26,97 € s DPH 22,48 € bez DPH
  do 14 dní
 • Pečatidlo 3 cm

  Pečatidlo 3 cm
  Rozmer odtlačku: Φ 30 mm
  Náhľad pečiatky

  Pečatidlo s kvalitnou drevenou rukoväťou a plastovou raznicou o priemere 3 cm. Nechajte si na ňu vygravírovať akýkoľvek text, logo, alebo obrázok podľa vlastných predstáv. Spravte si návrh online a už na druhý pracovný deň môže byť u vás. K pečatidlu je vhodné doobjednať separačnú podušku pre jednoduché oddelenie vosku od raznice.

  31,97 € s DPH 26,64 € bez DPH
  skladom
 • Pečatidlo 3,5 cm

  Pečatidlo 3,5 cm
  Rozmer odtlačku: Φ 35 mm

  Pečatidlo s kvalitnou drevenou rukoväťou a plastovou raznicou o priemere 3,5 cm. Nechajte si na ňu vygravírovať akýkoľvek text, logo, alebo obrázok podľa vlastných predstáv. Spravte si návrh online a už na druhý pracovný deň môže byť u vás. K pečatidlu je vhodné doobjednať separačnú podušku pre jednoduché oddelenie vosku od raznice.

  35,16 € s DPH 29,30 € bez DPH
  skladom

Pečatidlá do vosku


V dnešnej dobe sa pečatidlá používajú najmä na označenie úradných dokumentov a listín. Vďaka vlastnej unikátnej pečati, ktorú si sami navrhnete, tak dodáte vašim obálkam, svadobným oznámeniam, či listom originálny charakter.


Pečatidlá máme v ponuke vo vyhotovení s plastovou raznicou. Navrhnite si ju u nás jednoducho priamo online.


K pečatidlám jre vhodné doobjednať si aj náš vosk na pečatenie, ktorý je podľa našich skúseností najvhodnejší na tvobu pečatí.

Návrat hore