Filtrovavanie podľa tvaru: (Zobraz všetky tvary)
Načítavanie produktov...
 • Pečiatka pre úradníkov Colop Printer R 40

  Pečiatka pre úradníkov Colop Printer R 40
  Rozmer odtlačku: Φ 40 mm
  Náhľad pečiatky

  Pečiatka pre úradníkov Colop Printer R 40 patrí medzi najpoužívanejšie typy úradných pečiatok na slovenskom trhu. Naši zákazníci, ktorí ňou pečiatkujú notárske poverenia, potvrdenia súdne príkazy, a množstvo ďalších úradných záležitostí, vedia, že sa na ňu dá spoľahnúť a takmer jediný dôvod, prečo sa kvôli nej na nás obracajú, je výmena štočku, ktorý sa po desiatkach tisíc orazených odtlačkov unaví, ako každý iný namáhaný materiál. Priemer pečiatky 4cm, na ktorý sa vojdu všetky normované úradné pečiatky o veľkostiach priemeru 3,6cm alebo 3,8cm.. - peciatka.sk

  Farby odtlačkov: fialová, modrá, suchá, zelená, červená, čierna
  23,25 € s DPH 19,38 € bez DPH
  skladom
 • Pečiatka pre úradníkov Trodat 4638

  Pečiatka pre úradníkov Trodat 4638
  Rozmer odtlačku: Φ 38 mm
  Náhľad pečiatky

  Pečiatka pre úradníkov Trodat 4638, ktorá patrí medzi cenovo dostupnejšie, no vďaka precíznej výrobe rakúskeho výrobcu Trodat vysokokvalitné pečiatky určené pre notárske úrady, súdy, školské zariadenia, revíznych technikov a množstvo ďalších pracovníkov štátnej správy. Trodat 4638 vám už určite orazil aspoň jeden úradný dokument so štátnym znakom, ale aj bez neho Priemer pečiatky je 4cm, vďaka čomu sa na ňu vojde každá normou stanovená pečiatka o rozmeroch 3,6cm alebo 3,8cm. - peciatka.sk

  Farby odtlačkov: fialová, modrá, suchá, zelená, červená, čierna
  33,44 € s DPH 27,87 € bez DPH
  skladom

Pečiatky pre úradníkov


Naši pravidelní a najstabilnejší zákazníci pochádzajú práve z verejného sektora. Úradníci, notári, právnici, sudcovia, revízni technici, učitelia a pedagógovia, či množstvo ďalších, majú často používanie pečiatky stanovené normou. Vytvorením tejto kategórie sme sa všetkým úradníkom a predstaviteľom verejného sektora a školstva snažili vyjsť v ústrety a zhrnúť ich najobľúbenejšie a rokmi overené top produkty s vyhovujúcim tvarom, veľkosťou, so štátnym znakom aj bez neho.


Aby sme mohli garantovať čo najplynulejšie používanie v každodennosti, vybrali sme pre vás to najlepšie, čo na svetovom trhu výroby pečiatok nájdete. V ponuke sa preto nachádzajú tie najkvalitnejšie modely pečiatok od rakúskych výrobcov pečiatok firiem Trodat a Colop.


Úradné pečiatky, notárske pečiatky, pečiatky pre sudcov, právnické pečiatky, pečiatky pre revíznych technikov, pečiatky pre pedagogických pracovníkov a učiteľov a mnoho ďalších typov pečiatok podľa určenia sme vám združili do tejto prehľadnej kategórie. Každý z modelov je možné hneď pri jeho popise navrhnúť v jednoduchom a efektívnom online editore, ale v prípade potreby sme ochotní vám s návrhom určite pomôcť.


Všetky pečiatky ktoré držíme skladom, vám doručíme do 24 hodín od schválenia návrhu a realizácie platby na celom Slovensku. 

Návrat hore