Platné od 11.01.2021 do odvolania

vstup do interiéru prevádzky pobočky je možný len s ochranou dýchacích ciest a pre jedného zákazníka za účelom vyzdvihnutia objednávky zakúpenej na diaľku a vytvorenej na našom eshope.

Filtrovavanie podľa tvaru:
Načítavanie produktov...
 • Pečiatka Colop Printer Mini Info S 120 W

  Pečiatka Colop Printer Mini Info S 120 W
  Rozmer odtlačku:
  Náhľad pečiatky

  Pečiatka Colop Printer Mini Info S 120 W je zákazníkmi preverená samonamáčacia hotová textová pečiatka s výberom textov, ako napr.: EXPRES, STORNO, KÓPIA, ORIGINÁL, TLAČIVO, DOPORUČENE, LETECKY, 1.TRIEDA, DOBIERKA, ARCHIVOVANÉ, DÔVERNÉ a CENA z dielne rakúskeho výrobcu Colop. Je určená pre každodenné používanie v kancelárskej a priemyselnej praxi pre jednoduchšiu evidenciu a archiváciu produktov a dokumentov. Poznáte ju aj pod označením Printer Mini Info S 120 W alebo Colop Mini Info S 120 W. - peciatka.sk

  Farby odtlačkov: fialová, modrá, suchá, zelená, červená, čierna
  6,72 € s DPH 5,60 € bez DPH
  do 3 dní

Hotové textové pečiatky

Hotové textovacie pečiatky zo série Colop Printer ocenia všetci tí, u ktorých čas hrá pri práci dôležitú rolu a potrebujú mať prehľad v administratíve. S textovou pečiatkou sa vyhnete každodennému vypisovaniu rovnakých údajov. Text na pečiatke je možné nastaviť jednoduchým otočením kolieska.

Hotová textová pečiatka je skvelým pomocníkom kuriérov, špeditérov, úradníkov, no nechýba ani na poštách, podateľniach, či napríklad v rôznych priemyselných odvetviach.

Návrat hore